Kadra
Dodane przez arkadiuszw dnia Wrzesień 01 2011 10:43:51

Z-ca Dyrektora Zespołu Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych - Centrum Informacji Zawodowej:

mgr Ewa Mucha - pedagog, doradca zawodu


Pracownicy pedagogiczni:

 

mgr Aneta Kubiak - psycholog, doradca zawodu

mgr Marta Chuchro - psycholog, doradca zawodu

mgr Artemia Bańkowska-Doros - psycholog, doradca zawodu

mgr Monika Charciarek - psycholog, doradca zawodu

mgr Izabela Sierpińska - pedagog, doradca zawodu

mgr Aneta Słowińska - pedagog, doradca zawodu

mgr Beata Samul - pedagog, doradca zawodu

mgr Luiza Olczak - psycholog, doradca zawodu
mgr Elżbieta Augustyniak-Brągiel - pedagog, doradca zawodu


W Centrum Informacji Zawodowej każdy pracownik pedagogiczny ma pod swoją opieką szkoły, w których prowadzi zajęcia grupowe z młodzieżą, uczestniczy w szkoleniu Rad Pedagogicznych, zebraniach z rodzicami oraz organizuje na terenie szkół Punkty Konsultacyjne dla uczniów, nauczycieli oraz rodziców.


Koordynacja  szkół:

Ewa Mucha

Szkoły ponadpodstawowe: ZS Gastronimicznych, ZS im. Reymonta


Aneta Kubiak


SP: 24 z oddziałami gimnazjalnymi, 25, 29 z oddziałami gimnazjalnymi, 40 , 51, 54 z oddziałami gimnazjalnymi, Szkoła Specjalna nr 28

Szkoły ponadpodstawowe: IV LO, ZS Technicznych


Artemia Bańkowska- Doros


SP: 2 z oddziałami gimnazjalnymi, 50 z oddziałami gimnazjalnymi, 31, Szkoła Specjalna nr 23

Szkoły ponadpodstawowe: ZS Ekonomicznych, II LO, ZS Muzycznych


Izabela Sierpińska


SP: 48 z oddziałami gimnazjalnymi, 1, 37, 41 (Gim. 12)

Szkoły ponadpodstawowe: ZS. Kochanowskiego, IX LO

Aneta Słowińska


SP: 9 z oddziałami gimnazjalnymi, 11 z oddziałami gimnazjalnymi, 18 , 39, 14, 15 z oddzialami gimnazjalnymi, 33

Szkoły ponadpodstawowe: III LO, ZSSB, ZS Plastycznych

Beata Samul


SP: 8 z oddziałami gimnazjalnymi, 19 z oddziałami gimnazjalnymi, 46, 52, 42, 47

Szkoły ponadpodstawowe: TZN, VI LO

Luiza Olczak


SP: 49 z oddziałami gimnazjalnymi, 53 z oddziałami gimnazjalnymi, 10, 22

Szkoły ponadpodstawowe: VII LO, ZS im. B. Prusa

Elżbieta Augustyniak- Brągiel


SP:17, 20, 34, 36, 7 z oddziałami gimnazjalnymi

Szkoły ponadpodstawowe: V LO, ZS im. gen. Andersa

 

Marta Chuchro


SP: 12, 16 z oddziałami gimnazjalnymi, 26, 27 z oddziałami gimnazjalnymi, 35, 47, 21, Szkoła Specjalna nr 45

Szkoły ponadpodstawowe: ZSTiO

 

Monika Charciarek- w zastepstwie Agata Korn


SP: 13 z oddziałami gimnazjalnymi, 17, 30, 32, 38

Szkoły ponadpodstawowe: I LO, VIII LO, ZS. Mechaniczno- Elektrycznych

 

HARMONOGRAM PRACY

ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

GAB

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

8.00-12.00

5

A.SŁOWIŃSKA

A.SŁOWIŃSKA

8.15 I.SIERPIŃSKA

8.15 I.SIERPIŃSKA

A.SŁOWIŃSKA

6

8.15 A.KUBIAK

B.SAMUL

8.15 A.KUBIAK

B.SAMUL

B.SAMUL

8

A.BAŃKOWSKA-DOROS

A.KORN

A.BAŃKOWSKA-DOROS

E.AUGUSTYNIAK-BRĄGIEL

E.AUGUSTYNIAK-BRĄGIEL

10

M.CHUCHRO

L.OLCZAK

L.OLCZAK

L.OLCZAK

M.CHUCHRO, A.KORN

11.00-15.00

5

--------------------

I.SIERPIŃSKA

--------------------

A.SŁOWIŃSKA

I.SIERPIŃSKA

6

B.SAMUL

A.KUBIAK

------------------------

A.KORN

A.KUBIAK

8

E.AUGUSTYNIAK-BRĄGIEL

10.00-14.00

A.BAŃKOWSKA-DOROS

E.AUGUSTYNIAK-BRĄGIEL

----------------------

A.BAŃKOWSKA-DOROS

A.KORN

10

A.KORN

------------------

M.CHUCHRO

M.CHUCHRO

L.OLCZAK

poniedziałek-czwartek

14.00 – 18.00

5

I.SIERPIŃSKA

-------------------

A.SŁOWIŃSKA

-------------------

----------------------

6

-----------------------

------------------

B.SAMUL

A.KUBIAK

---------------------

8

E.AUGUSTYNIAK-BRĄGIEL

-----------------------

A.BAŃKOWSKA-DOROS

---------------------

10

L.OLCZAK

M.CHUCHRO

A.KORN

--------------------

----------------------

Godziny od 14.00 -18.00 to dyżur w poradni, natomiast godziny dopołudniowe to w większości godziny wyjść do szkół po wcześniejszym umówieniu zajęć bądź punktów konsultacyjnych

Ewa Mucha

Poniedziałek – 14.18.00 (15.00-17.00 przyjmowanie skarg i wniosków)

Wtorek – 9.00 – 13.00

Środa – 8.00 – 12.00

Czwartek – 8.00 – 12.00


Piątek – 9.00 – 13.00