wszystkie studia w jednym palcu :)
Dodane przez anetas dnia Styczeń 20 2015 09:01:17
Drodzy Maturzyści!

Już jest mobilny informator dla maturzystów INFORMATUR 2015.

Wszystkie studia w jednym palcu :)

Poprzednie dwie edycje bezpłatnej apki – Mobilnego Informatora dla Maturzystów podbiły serca dziesiątek tysięcy maturzystów. Twój nowy InforMatur 2015, z ofertą polskich uczelni na rok akademicki 2015/16, to rewelacyjnie prosty w obsłudze i znakomicie „nakarmiony” informator o uczelniach wszystkich typów i rodzajów, absolutnie wszystkich kierunkach studiów pierwszego stopnia i jednolitych magisterskich, to kompendium wiedzy o zasadach przyjęć na studia publikowane na długo przed rozpoczęciem procesu rekrutacji.


Treść rozszerzona

To unikatowy, funkcjonalny zbiór starannie zweryfikowanych danych o ofercie wszystkich krajowych uczelni na rok akademicki 2015/16! To także poradnik pomocny w przygotowaniu się do matury i do studiów, do wyboru zawodu, do „przeżycia” pierwszego roku na uczelni.

InforMATUR 2015 gwarantuje intuicyjne wyszukiwanie pożądanych treści. Możesz dowolnie buszować po wydziałach i studiach konkretnej uczelni, badać zasady przyjęć na przyszły rok, sprawdzać, które szkoły wyższe prowadzić będą studia na Twoim wymarzonym kierunku, sprawdzić, jakie kierunki można studiować na studiach technicznych, humanistycznych, ekonomicznych, czy medycznych… Możesz skorzystać z systemu podpowiedzi przy wyszukiwaniu kierunków, sprawdzić czy wybrane studia uczelnia prowadzi na studiach w trybie stacjonarnym, niestacjonarnym.

InforMATUR 2015 to nowoczesne dzieło zrodzone z doświadczenia „Perspektyw” w zakresie gromadzenia, selekcji i układu informacji. Apkę komplementują zarówno kandydaci na studia, jak i eksperci z branżowych portali. Wszyscy są zgodni: tę aplikację trzeba mieć!

InforMATUR 2015 można już pobierać bezpłatnie na platformy: Android, iOS oraz Windows Phone.

informatur windowsmarketplace juz wkrotceinformatur googleplay pobierzinformatur appstore pobierz